מכתב עדכונים לחודש אייר-סיוון

נשלח 9 במאי 2015, 22:52 על ידי נחשוני החולה יסוד המעלה   [ עודכן 9 במאי 2015, 22:53 ]
יז באייר תשע"ה 6 במאי 2015 
הורים ותלמידים יקרים

ראשית ברצוני לציין כי היה לנו הכבוד לארח את מנהלת מחוז הצפון, הגב' ארנה שמחון, אשר הגיעה לביה"ס עם אורחים רבים ובתוכם ראש המועצה מר אילן אור. מטרת הביקור הייתה לחוות מקרוב את הפעילות השגרתית המתרחשת בבית ספרנו. הילדים היו מקסימים, בכל תחנה המתינו תלמידים אשר הסבירו באופן ברור וקולע אודות הנושא בו עסקו.

הביקור היה מוצלח מאוד!
תודה גדולה לתלמידים ולכל הצוות המסור על עבודתם הברוכה!!!

יום ההורים נדחה בשבוע והוא יתקיים ביום שלישי 19/5/15. כל מחנכת תתאם עם הורי כיתתה את זמן ההגעה לביה"ס. הורים להם יותר מילד אחד – מומלץ לתאם מראש עם המחנכות כדי להימנע מהמתנה ממושכת מדי.

ביום שלישי הקרוב 12/5/15 יריד אסטרונומיה וחלל המיועד לכל המשפחה. הורים וילדים מוזמנים. אנו נחווה פעילויות מקסימות! חשוב לציין שבכל הארץ מייחסים ליום זה חשיבות מיוחדת. היריד יתקיים אחה"צ בין 17:00-20:00

בואו בהמוניכם!!!

"סתם בצחוק" הינה סדנה מיוחדת במהלכה ילמדו תלמידי ד'-ה'-ו' להתייחס ברצינות לדברים הנאמרים ולהיזהר בפעילויות המתקיימות "סתם בצחוק". נחדד ונבין את הדקויות ברשתות החברתיות השונות: פייסבוק, וואטסאפ ועוד...

ביום רביעי 13/5 אנו מקיימים פעילות מיוחדת "הורים מצמיחים" המהווה פיילוט להורי כתה ה'. אנו בטוחים שנצא נשכרים מחוויה מיוחדת זו.

"פעילות משטרה בקהילה" תתקיים ביום שלישי בבוקר 19/5 במהלכה נחווה את עזרת המשטרה לציבור הרחב ונכיר פן אחר של המשטרה שלא הכרנו עד כה.

בהצלחה לכולנו!

הטיולים השנתיים ואירועי החודש הקרוב מופיעים בלוח החודשי המצ"ב.ל"ג בעומר שמח ונשמרתם לנפשותיכם מאוד!!! 

בברכה צוות ביה"ס  והמנהלת, רחל בר מעוז 

Comments