מכתב חודש כסלו

נשלח 30 באוק׳ 2013, 11:48 על ידי נחשוני החולה יסוד המעלה   [ עודכן 2 בנוב׳ 2013, 12:59 ]
כ"ו בחשוון תשע"ד
 30 באוקטובר 2013 

הורים וילדים יקרים 

אתמול הקדשנו את כל שעות הלימודים בביה"ס ליום הבטיחות בדרכים בסימן "חושבים חיים". מטרתנו היא להעלות את המודעות לנושא הבטיחות והזהירות בדרכים ולהדגיש את חשיבות האחריות האישית של כל אחד ואחת מאיתנו למחויבות והתנהגות אחראית, כשומרי חוק המתחשבים בסובבים אותנו.
התנהגות הולכי הרגל ורוכבי האופניים עמדו במרכזו של היום. הילדים תרגלו חציית כביש זהירה, חבישת קסדה ומשמעותה, ציות לתמרורים ורמזורים, חשיבות חגורת הבטיחות ועוד. הלמידה הייתה חוויתית ומגוונת בחמש תחנות שונות: "עצור בטרם תעבור", "קסדה בראש טוב", "זה"ב בסרטים", "משחקי זה"ב" ו"זה"ב באמנות".

לשמחתנו הרבה, הילדים יצאו אתמול בתחושה מצוינת של למידה משמעותית, הם מרגישים בוגרים ואחראים ליישם את הנלמד ואף להשפיע על סביבתם הקרובה. כאן המקום להודות למורה פז דקל שארגנה את היום הנפלא, לצוות המורות שהפעיל את תלמידינו ולילדי כתה ו' שהתנהגו בצורה מופתית ועזרו לצעירים מהם.

                היום פתחנו את ספר הזהב של ביה"ס, בספר הזהב נרשום את הילדים השומרים על כללי הזה"ב ברכיבה על אופניים.                                 נצלם את הרוכבים נכונה ונשים את תמונתם בספר הזהב שלנו.

תלמידים המגיעים באופניים לביה"ס חייבים בחבישת קסדה. בהוראת משרד החינוך ומפקחת הזה"ב, הגב' מרגלית רטר, לא תורשה כניסת אופניים ללא קסדה. אנו מצפים לשיתוף פעולה מלא אתכם ההורים למען ילדינו המשותפים. 

ביום שני הקרוב, נארח בביה"ס קבוצת תורמים מקנדה ונקבל את פניהם בטקס קצר. ביום שלישי נציין את ראש חודש כסלו, נפתח את ערך החודש - "השונות" בכינוס בית ספרי. במהלך החודש נחדד נושא זה, נקדיש פעילויות לקבלת האחר ולקירוב לבבות ונלמד לחיות בהרמוניה למרות ועל אף השונות בינינו.

חנוכה בפתח: לקראת החג נקיים יום אנגלית שכולו פעילויות מאירות בתחנות על-פי נושאים הקשורים לחג האור. (כמובן שתלמידי א'-ב' משתתפים אף הם)
מסיבת חנוכה בית-ספרית באחריות הנהגת ההורים וצוות ביה"ס. פרטים בקרוב!!! 

בברכה, 
רחל בר מעוז וצוות ביה"ס
Comments