מכתב חודש כסלו

נשלח 7 בדצמ׳ 2014, 5:15 על ידי חנית אברהמי


ה' בכסלו תשע"ה                                                                                                                                         27  בנובמבר  2014

הורים וילדים יקרים

אנו בתחילתו של חודש כסלו, במהלכו נציין את ערך "השונות". נשים דגש על למידה והתנסות בחיבור לערך השונות במסגרת שיעורי מפתח הל"ב, נפעל לקירוב לבבות ונלמד לחיות בהרמוניה למרות ועל אף השונות בינינו.                                                          

כאן המקום לציין את מצטייני חודש חשון, ערך המעורבות החברתית, אשר פעלו באופן מיוחד למען חבריהם. תעודות ההצטיינות לחודשים תשרי וחשוון ובהן שמות המצטיינים מתנוססות על הלוח ברחבת בית הספר.

 

הנהגת הורים: בישיבה שהתקיימה ביום רביעי נבחרה הנהגת ההורים תשע"ה.  

שרית צפריר נבחרה ליו"ר הנהגת ההורים. סגניותיה הן: עדי זמירי וליאת ברנובר.                                   

אנו מאחלים הצלחה מליאה ושיתוף פעולה פורה לצוות הנבחר.

 

זה"ב : אנו מבקשים מכם הורים וילדים להקדיש תשומת לב מיוחדת לנושא - הזהירות בדרכים.  בחודש שעבר הדגשנו את יום הבטיחות בדרכים - "חושבים חיים".  במהלכו קיימנו פעילויות ייחודיות לשינון כללי הזה"ב  וליישום הנלמד.

"ישראל עוצרת" הינו יום נוסף שיוקדש ברחבי המדינה לכל נפגעי תאונות הדרכים בארץ. כל תושבי המדינה יעצרו לדקת דומייה לזכר נפגעי תאונות הדרכים. אף כאן נייחד פעילויות ליום זה, אנו מבקשים לשוחח בבית על נושאים חשובים אילו.

 ביום שני, 15/12 נקיים את "מרוץ הלפיד" המסורתי בשיתוף פעולה עם המתנ"ס  ובני הנוער הפעילים בו. באותו יום בשעה 17:30 אחר הצהריים נחגוג את החנוכה יחדיו, הפעם תהיה זו חוויה משפחתית מוסיקלית ייחודית בשיתוף הקהל.

 

יום ההורים הראשון השנה יתקיים מיד לאחר חג החנוכה, ביום שלישי 30/12/14                    

ביום זה נפתח דוכן מיוחד למכירת סווצ'רים עם סמליל ביה"ס במחיר מוזל ביותר.                     

כל ההכנסות ממכירה זו יוקדשו למען חברת הילדים, מחצית לטובת תלמידי כתה ו' ומחצית לטובת כלל ילדי בית הספר – למשחקי חצר נוספים להפסקות הפעילות.

 

בברכת סופשבוע נעים

רחל בר מעוז              וצוות ביה"ס


Comments