מכתב חודש סיוון

נשלח 8 ביוני 2014, 7:27 על ידי נחשוני החולה יסוד המעלה   [ עודכן 8 ביוני 2014, 7:28 ]
ג' בסיוון תשע"ד 1 ביוני 2014 

הורים ותלמידים יקרים

חג השבועות נחגג היום בטקס נאה ומלמד בחצר ביה"ס. תודה גדולה לתלמידי שכבת הגיל הרך ולמורות עליזה וחנית על החוויה המרנינה שחווינו.

חודש סיוון שסימנו "עבודת צוות", בפתחנו. את הטקס נערוך ביום ראשון, מיד לאחר חופשת החג. גולת הכותרת בחודש זה הוא יום הספורט, אותו יפעילו בוגרינו, תלמידי כתה ו'. ביום זה נוכל לראות את עבודת הצוות של תלמידינו בכתות השונות. נערוך תחרויות בין הקבוצות. נלמד על התנהגות הקהל ותפקידו כלפי השחקנים. נשים דגש על משחק מכבד. נלמד לכבד החלטות שופט. נעריך גילוי בגרות בהצלחה ובהפסד, בכבוד! נעודד חברים מהקבוצה ונחוש באופן ממשי חשיבות העבודה בצוות. כל תלמידי בית הספר משתתפים במשחקים אילו.

אנו מתקרבים בצעדי ענק לסיומה של שנת הלימודים. אנו ממשיכים בשגרת לימודים רגילה עד סוף שנת הלימודים. נבקשכם להקפיד מאוד על כל הכללים: הבאת ציוד, הגעה בתלבושת ובנעליים תקניות, ללא לק בציפורניים וכדומה. יש להימנע מאיחורים והיעדרויות, "הדברים הקטנים" הללו משפיעים מאוד על ילדינו ושגרת יומנו.

מסיבות סיום בביה"ס: כאן המקום להבהיר שאנו ממשיכים במסורת השנים הקודמות, פרידה מתלמידי כיתה ו' במסיבה חגיגית אליה מוזמנים כל ילדי בית הספר, ההורים והקהילה. הזרקור ניתן כמובן לבוגרים המסיימים, אולם כל תלמידי ביה"ס מופיעים במהלך הערב. את החגיגה נקיים בחצר ביה"ס . החלק הראשון של המסיבה יהיה טקסי ורק תלמידי כתה ו' והוריהם יוזמנו אליו. לאחר מכן יצטרפו תלמידי והורי הכיתות האחרות. (פירוט ולו"ז בהזמנה שתקבלו).

חשוב להבהיר שלא נאפשר מסיבות כיתתיות הדורשות תשלום מההורים. אנו מקיימים מסיבות כיתתיות צנועות בביה"ס בלבד ללא עלות כספית מיותרת.

אנו מדגישים שצוות ביה"ס לא יקבל מתנות מההורים. (רק עבודות הילדים!)

לאחר החזרת ספרי הלימוד, בשבוע האחרון ללימודים, מיום ראשון 22/6 יום הלימודים יסתיים בשעה 14:00. יש להתחיל להיערך להחזרת ספרי הלימוד והספרייה. ספרים נקיים ועטופים, כמובן ללא קשקושים! ספר חסר, מרופט או מקושקש יחויב בתשלום מלא.

בלוח החודשי המצורף תוכלו לראות ולזכור את האירועים המיוחדים הצפויים לנו.


בברכת חג שמח, רחל בר מעוז - מנהלת וצוות ביה"ס

Comments