מכתב חודש טבת

נשלח 31 בדצמ׳ 2014, 9:32 על ידי נחשוני החולה יסוד המעלה

ג' בטבת תשע"ה                                                                                                                                         25 בדצמבר  2014

הורים וילדים יקרים

פתחנו את חודש טבת, ערך "ניהול קונפליקטים", בכינוס בית ספרי בעזרתם של תלמידי  כתה ד' והמורה גיל. למדנו כי יש בידנו צרור מפתחות המסייעים לנו לפתוח לבבות ובכל קונפליקט ואי הסכמה ניעזר בהם למנוע כאב ופגיעה.

בבית הספר אנו מלמדים את ילדינו כי חשוב לדעת לנהל את הקונפליקט שהחיים מזמנים לנו. במהלך החודש הקרוב, נלמד ונחווה דרכים מגוונות ליצירת הסכמות שיסייעו לנו לנהל את מצבי הקונפליקט. נלמד לוותר, נתחשב ברגשות, נכבד את רצונות האחר והכול בהבנה, באהבה ובסובלנות.

 

במהלך החודש הקרוב נקדיש שבוע ימים לנושא קידום הבריאות בביה"ס. בימים אילו נקדיש שעות לימוד חשובות לריענון נושא התזונה הנכונה ונקיים פעילויות ייחודיות לשמירה על הבריאות. נבין כי עתידנו בידינו ונלמד יחדיו כיצד לבצע שינויים. נפעל בדרכים מגוונות, מהנות ומאתגרות לעשות זאת. נקיים פעילויות ספורט שונות ונסביר לילדינו כי גם לבית ולמשפחה יש חלק בהובלת השינוי.

ביום שני 5/1/15 נארח את הסופרת נעמי שמואל למפגש ייחודי ושיחה אודות ספריה.              

ביום חמישי 15/1 צפוי לנו ביקור של חיילים בספריית ביה"ס לסיכום נושא קבלת השונה. במהלך היום נקיים הפנינג תחנות מהנה של כל תלמידי ביה"ס עם חיילים מקורס תלמים. תודה לנורית אשכנזי, צפרירה עציוני ומיכל טרבלסי על היוזמה הברוכה ושיתוף הפעולה.

ביום ראשון 18/1 נקיים בביה"ס סדנאות בנושא: מניעת אלימות ברשתות החברתיות.                  

כמו-כן, במהלך חודש זה נתחיל בפעילות משותפת של ילדי כתה א' וילדי גן החובה, מיזם "עוברים בהצלחה" של צוות הגיל הרך לסייע לבוגרי הגן במעבר חלק לכתה א'.

יום הורים לסיכום המחצית הראשונה יתקיים ביום שלישי הקרוב, 30/12/14.

צוות ביה"ס יקבל אתכם, הורים וילדים, בתיאום שעות מול מחנכת הכתה.

שימו לב להודעה שתגיע במייל ממחנכת הכתה, לתיאום השעה הנוחה לכם.                                                  

 

ביום ההורים תלמידי כתה ו' יפעילו שני דוכנים שהכנסותיהם קודש לפעילות ילדינו. 1. פינת קפה ומאפה – נא להצטייד במטבעות.

2. דוכן סווצ'רים במגוון מידות וצבעים במחיר 20 ₪ ליחידה. המלאי מוגבל!

 

בברכת חודש גשום ומבורך,

רחל בר מעוז    וצוות ביה"ס

Comments