מכתב חודש טבת תשע"ד

נשלח 14 בדצמ׳ 2013, 4:57 על ידי נחשוני החולה יסוד המעלה

ט' בטבת תשע"ד
12 בדצמבר 2013

הורים וילדים יקרים

פתחנו את חודש טבת, ערך "ניהול קונפליקטים", בכינוס בית ספרי בעזרתם החביבה של תלמידי כתה ג' והמורה גיל. למדנו כי יש בידנו צרור מפתחות המסייעים לנו לפתוח לבבות - ובכל קונפליקט ואי הסכמה ניעזר בהם למנוע כאב ופגיעה.

הילדים לומדים כי חשוב שכל אחד יידע לנהל את הקונפליקט שהחיים מזמנים לנו. במהלך החודש הקרוב, נלמד ונחווה דרכים מגוונות ליצירת הסכמות שיסייעו לנו לנהל את מצבי הקונפליקט. נלמד לוותר, נתחשב ברגשות, נכבד רצונות והכול בהבנה, באהבה ובסובלנות.

* אתמול נערכה בדיקת שיניים לכל ילדי בית הספר, ע"י רופא מטעם משרד החינוך. אני שמחה לבשר לכם כי הרופא התפעל מהמודעות הגבוהה של הילדים וההורים לבריאות השיניים. תלמידים הזקוקים לטיפול קיבלו מכתב מהרופא.

* כדי להגביר את המודעות לבטיחות, ייצאו תלמידי כיתות ג'-ד' ביום שלישי הקרוב, לפעילות מיוחדת בנושא זהירות בדרכים, במגרש מיוחד המיועד לכך בטבריה. הם ירכבו על אופניים במגרש מרומזר המדמה עיר, רחובות וכו'. פעילות מבורכת מאוד.

* במהלך החודש הקרוב נקיים פעילות ייחודית בנושא קיימות:"שומרים על הכדור שלנו". נלמד יחדיו כי עתידנו בידינו וחובה על כולנו לשמור על כדור הארץ. נפעל בדרכים מגוונות, מהנות ומאתגרות כיצד אפשר לעשות זאת.

* באותו יום אחה"צ, יקבלו תלמידי כתה ב' את התורה במסיבה הדורה.

* אנו מייחסים חשיבות רבה לשמירה על הבריאות. התזונה הנכונה מסייעת לנו בכך מאוד. לכן נקדיש בוקר מיוחד לכך בעזרת המורה פז ותלמידי כתה ו' אשר יעשו זאת לטובת כל תלמידי ביה"ס. פרטים נוספים תקבלו בסמוך לאותו יום.

יום הורים לסיכום המחצית הראשונה יתקיים ביום שלישי, כ"א בטבת 24/12/13.

צוות ביה"ס יקבל אתכם, הורים וילדים, בתיאום שעות מול מחנכת הכתה.

שימו לב להודעה שתגיע במייל ממחנכת הכתה, כדי לתאם את השעה הנוחה לכם.

כספים: ביום ההורים תוכלו לקבל מרינה במזכירות את הכסף המגיע לכם מהחזר הטיולים תשע"ג.         באותה הזדמנות נבקשכם להסדיר את התשלומים - של ההורים החייבים בכך.

סווצ'רים!! נא לרשום את שם הילד/ה על התווית הפנימית כדי להשיב אבדות!                                                       
יש לנו מלאי גדול של סווצ'רים המחפשים את בעליהם!

 

בברכת חודש גשום ומבורך,

רחל בר מעוז  וצוות ביה"ס

Comments