"משנכנס אדר מרבין בשמחה"

נשלח 13 במרץ 2016, 1:25 על ידי נחשוני החולה יסוד המעלה

הורים ותלמידים יקרים,                                                                                                                                                                                            

ראש חודש אדר ב' חל הערב, כולנו נחגוג ביום ראשון בבוקר בתהלוכה שמחה וססגונית את פתיחת חודש אדר ב'- חודש שמח ומלא הנתינה. במהלך החודש הקרוב צפויים לנו אירועים טובים ופעילויות מיוחדות כפי שתראו בלוח החודשי המצורף.

חודש פורים הינו החודש החביב ביותר על הילדים. הפעילויות תוכננו עם הילדים הבוגרים ואנו מאפשרים לשמוח בטוב טעם. בלוח המצורף פירוט החגיגות המקדימות. חשוב לציין שכדאי לאלתר ולהביא אביזרים שונים מהבית המשמחים את הילדים. לא קונים במיוחד שום דבר חדש!

במסגרת שבוע המעשים הטובים, ייצאו תלמידי ביה"ס ביום שני הקרוב לשמח את וותיקי המושבה בבית הראשונים, בתכנית שתואמה מראש. זהו חודש הנתינה, אנו נגיע עם סל גדול מלא דברי מתיקה ומטעמים שונים לשמח את הוותיקים. הילדים ישירו, ירקדו וישמחו עם ותיקינו.

אנו ממשיכים במסורת "שוק תן- קח ". במאמצנו כבי"ס ירוק החותר למען קיימות ואיכות הסביבה, אנו מזמינים אתכם, במקום לזרוק חפצים מיותרים - לעשות בהם שימוש חוזר ולשלוח עם הילדים לביה"ס: תחפושות ישנות, משחקים, ספרים, חפצי נוי, צעצועים וכו'. השוק -ביום שלישי הקרוב.

בנוסף, אנו מתכוונים לתרום תחפושות ומשחקים למען העולים החדשים "בני שבט המנשה" שהגיעו לקריית-שמונה לפני כ-6 חודשים. אנו רוצים לשמח אותם בנתינה בית-ספרית ראויה על-ידי נציגים מבית הספר שימסרו להם את מתנתנו.                                                                                   

יום המעשים הטובים: כל כתה תבצע מעשה טוב למען הסביבה באהבה!

טקס יום השואה הקהילתי במתנ"ס, יציג השנה סיפורים משפחתיים של תושבי יסוד המעלה הקשורים בשואה והשפעותיה על התא המשפחתי לדורי דורות. כדי לשמר את הזיכרון, חולקו בבית הספר דפים ע"י עדי פליטמן, תחת הכותרת: "לכל איש יש שם". הילדים התבקשו להחזירם לביה"ס. אולם עד כה אף ילד לא החזיר את הדף. אנו מבקשים מאוד להחזיר את הדפים עד יום ראשון כדי להתחיל לעבד את הסיפורים ולהכינם לטקס.

קשרינו עם קהילת וויניפג-קנדה: בשבוע הבא נארח משלחת מקנדה, בראשה המורה נעמה שתגיע לבית ספרנו לשבועיים וכן 8 תיכוניסטים אשר יפעילו סדנאות "יום קנדה" בביה"ס, למען קירוב לבבות ולחיזוק ה"גשר חי" בינינו.

חגיגת התחפושות תתקיים השנה ביום שלישי י"ב באדר ב' 22/3/16. השנה אנו עובדים בשיתוף פעולה עם המתנס וחוגגים באופן קהילתי. המתנס דואג למתקנים מיוחדים שיופעלו בביה"ס אף לאחר תום יום הלימודים, עד השעה 14:00. (יום הלימודים יסתיים ב-12:00) אנו מזמינים אתכם ההורים להצטרף בכל עת לאירועים המפורטים בלוח החודשי: הפסקה פעילה, שוק קח-תן, יום פורים ועוד...

"מי שנותן מתוך שמחה, נותן הכי הרבה..."

 

Comments