תשרי תשע"ג

                     כ"ה  באלול  תשע"ג    

    12  בספטמבר  2012                                                    

"בכל התחלה נדרש ממך לפתוח דלתות חדשות,                                                                                 

                          המפתח אליהן טמון בנתינה ועשייה..." רבי נחמן מברסלב.

תלמידים והורים יקרים,

 שנת הלימודים החדשה החלה ואכן - תלמידינו היקרים פתחו הרבה דלתות חדשות. הדבר בולט בעיקר בקרב תלמידי הכיתות הגבוהות המגלים סובלנות ובגרות הראויים לציון ולהערכה. אני שמחה על-כך ומאמינה שימשיכו בדרך זו וישמשו דוגמא ומופת לצעירים מהם.

אנו ממשיכים במסורת חגיגות ראש חודש ברוח ערכי "מפתח הלב". תלמידי כתה ג' והמורה אירית הכינו טקס יפה לכבוד חודש תשרי בדגש על רענון כל הערכים ומפתחות כל החודשים.

לפני שבוע התכנסו וועדי ההורים הכיתתיים ונבחרה הנהגת ההורים לשנה זו. סיגל תדמור   נבחרה ליו"ר הנהגת ההורים. שירי ציפיניוק נבחרה לסגנית היו"ר. נציגי ההורים בכיתות הם: כתה א':אסנת כהן ואורית לוי. כתה ב':דורית דמבוביץ' ושירלי ברנע. כתה ג': שחר ארצי ועדי זמירי. כתה ד':אפי צור ושירלי הוד. כתה ה':שושי לוי ורותם לויפר. כתה ו': רינת כהנא ועינת סעדון.  

כמו-כן נבחרו3   וועדות:                                                                                                                                   

וועדת תרבות וקשרי קהילה:סיגל תדמור, שחר ארצי, איילת פלד, ועינת סעדון.                                          

וועדת תקציב: שירי ציפיניוק, ליאת ברנובר, יאיר אשכנזי ואלה זמבוקה.                                                                  

וועדת אקלים ותקנון: אפי צור, קרן מלול, רותם לויפר ושירלי ברנע.                                                            

 בשבוע הבא יתקיים המפגש הראשון של הנהגת ההורים אשר ידון בנושא ההזנה. הודעה בדבר החלטת הנהגת ההורים תקבלו למחרת המפגש.

תשלומי הורים: אני שמחה לבשר שהורים רבים הסדירו את תשלומיהם והיום אנו מחלקים את הספרים בצירוף שי – תיק ירוק לקניות ולשמירה על איכות הסביבה. יש לציין שהספרים יינתנו רק למי שהסדירו את כל תשלומיהם! חשוב להדגיש שהסדר התשלומים ע"י כל ההורים יעזור לכולנו להתחיל את השנה כהלכה, כדי שנוכל ליישם את כל תוכניותינו לשנה זו.

קנינו ספרים חדשים רבים, חשוב לנו מאוד לשמור עליהם במצב טוב, לכן נבקשכם לעטוף את כל הספרים שתקבלו בעטיפה שקופה (כדי שהילדים יראו את הספר ולא יתבלבלו) וכן לשים מדבקה עם שם התלמיד/ה (כך נוכל להחזיר אבדות...)

המערכת מוכנה אולם ייתכנו עוד שינויים קלים ותזוזות עקב אילוצי החוגים. לכן עלינו להתאזר בסבלנות שבוע נוסף לקבלת המערכת הקבועה.

בצידו השני של הדף מופיע הלוח החודשי: ימי החופשה ואירועים נוספים. שימו לב לפירוט זה.

תלמידים יקרים,                                                                                                                                                   כמנהלת חשוב לי שתגיעו לבית הספר בשמחה, תפתחו את היום בחיוך ותסיימו אותו בתחושה  של סיפוק והנאה.

הורים יקרים,                                                                                                                                                                  אנו רואים בכם חלק מבית הספר וכולנו חולקים יחדיו את המשימה המורכבת של חינוך הילדים. רק שילוב ידיים אמיתי וראייה משותפת של טובת ילדינו תאפשר לנו להשיג את יעדינו.

 

אני מאחלת לכולנו שתהא זו שנה של שמחה ואהבה,                                                                                   

שנקצור בה את פרי עמלנו: אחווה, חברות, נתינה ועזרה!


בברכת שנה מצוינת,

                                                                                 רחל בר-מעוז                                                                                                                                                   מנהלת בית הספר

Comments