מכתב חודש שבט

נשלח 11 בפבר׳ 2017, 17:22 על ידי נחשוני החולה יסוד המעלה   [ עודכן 11 בפבר׳ 2017, 17:23 ]


הורי נחשוני החולה היקרים, שלום וברכה, 

השקדייה הפורחת בשערי בית הספר ומקבלת את פני התלמידים מבשרת את כניסתו של ט"ו בשבט. 
חג טבע מהמם ומחמם את הלב. מעט ממה שקורה אצלנו בבית הספר... 

השבוע הינו שבוע גלישה בטוחה ברשת, בסימן "עושים שינוי בחברה ומושיטים יד לעזרה". נכון שרק שבוע אחד מיועד כ"שבוע הגלישה הבטוחה", אך השמירה על הבטיחות חשובה לגבינו לאורך כל השנה , היות והשימוש באינטרנט הפך לחלק ממהלך החיים היום יומי שלנו, אם זה לצרכי לימודים, בידור או עבודה. לדאבוננו, בצד עושר המידע והרחבת האופקים מביא אתו האינטרנט והמכשיר הנייד סכנות אפשריות למשתמש. 
על כל אלה עבדו תלמידי כתה ד' כשגרירים בכל כתות בית הספר. כחלק מהפעילות התקיימה עבודה בתחנות בהובלתם, יתקיים טקס קצר לסיכום העשייה, הרקדה עם פרימו שלנו. כל אלה כשכל צוות המחנכים בבית הספר שותפים לעשייה החשובה הזו. כמובן ששיחות בבית ושיתוף פעולה שלכם יתקבל בברכה. בנוסף, אני שוקדת על הרצאת גלעד האן, מומחה בתחום, אעדכן כשייסגר. 

 החל מתאריך 17/2/5 ,נכנסנו לאליפות המתמטיקה במשרד החינוך, אנא היכנסו לאתר בית הספר להתעדכן ולהיות שותפים לעשייה מבורכת זו. היכנסו עם הילדים לפעילות, בטוחה שגם אתם תיהנו.

תרגיל רעידת אדמה - ייערך ביום שלישי, י"ח בשבט, תשע"ז, 14 פברואר 2017 בין .12:00 -10:00 השעות בתרגיל ישתתפו כל מוסדות החינוך בארץ, ובכלל זה גני הילדים. חיים אליהו מנחה את חגית, האחראית על הביטחון וחגית מכינה את הצוות להנחיה בכתות בנושא. 

באותו יום יתקיים גם תרגיל למידה מרחוק בחירום, בין השעות 00:18-00:16 כל התלמידים ייכנסו לתרגיל וייבצעו את המשימות שהכנו המורות עבור התלמידים. ילד/ה שלא יוכלו להיכנס בשעה זאת יכנסו בשעה אחרת ויבצעו את המשימה. בכל אתר כיתה בלשונית שבסרגל האופקי ישנו קישור לתרגיל למידה בחירום. כל תלמיד קיבל שם משתמש וסיסמא (לוחצים על הינשוף) 

 בתאריך 17/2/16 תצא קבוצה מבית הספר לקבלת תעודה על מקום שני באיסוף בקבוקים מתאגיד המיחזור. ההשקעה שלכם משתלמת!! השאיפה שלנו- בשנה הבאה להיות במקום הראשון!!! נשמח אם תמשיכו לשפע אותנו בבקבוקים. תודה מראש לכולם.

השנה נצא לפעילות ט"ו בשבט בטבע, בתאריך 17/2/23 יום חמישי )בתקווה שלא ירד גשם( תלמידי כיתות ו' יובילו את כיתות בית הספר במסלולי טיול שונים בתוך יסוד המעלה. התלמידים ידריכו ויפעילו את התלמידים בפעילויות רלוונטיות, אשר הכינו מראש. בתום מסלול ההליכה הרגלי נתכנס כלל תלמידי בית הספר באזור אחוזת דוברובין, שם נאפה פיתות בטאבון ונכין תה פירות. 08/02/2017 תלמידי כיתה ו' היו בטיול הכנה יחד עם הדר ומדריכות טיול, צעירות, שבאו לסייע. ביום הטיול, על כל תלמיד ותלמיד בבית הספר להצטייד בכוס (לא חד פעמית!) וכפית.

לכל כיתה מוזמנים להצטרף עד 4 הורים, לסיוע בפיקניק, בתאום עם המחנכות. במהלך השבוע שלפני היציאה לטיול נקיים בבית הספר פעילויות נוספות המהוות פרוזדור לחג. חשוב לציין שנשלח מכתב ובו יותר פרטים כשנתקרב למועד. 

 ביום המשפחה, ל' בשבט, 17/2/26 ,נחלק תעודות מחצית. אנו שוקדות על שינוי הפורמט. התלמידים יקבלו הערכה על פועלם ברוח טיפה אחרת. חשוב לציין שזהו לא התוצר המוגמר, נמשיך לעבוד עליו ובתעודת סוף השנה, אני מאמינה ומקווה, נגיע לפורמט הרצוי. 
נשמח להארות, הערות, מחמאות על מנת להתייעל. מזכירה לכולכם שדלתי פתוחה תמיד בפניכם לכל עניין. 

יש לתאם עם רינה פגישה במידת הצורך. 

מכאן אני אומרת כל יום תודה רבה לצוות שאיתי, העובד ללא לאות על עשייתו החינוכית. 

שיהיה לכולנו חג ט"ו בשבט שמח ומהנה. 
בברכה, יונית שנקר, מנהלת בית הספר.
תוצאת תמונה עבור טו בשבט שמח אנימציה
Comments