מכתב לשבוע

נשלח 12 בספט׳ 2016, 23:44 על ידי נחשוני החולה יסוד המעלה

‏11/09/2016

הורים יקרים שלום וברכה      

עבר לו, חלף לו השבוע הראשון ללימודים. החצב מבשר את התקרבותו של הסתיו. כאן בבית הספר,

התחלנו את הלמידה במלוא המרץ.

תודה רבה לכל ההורים, הסבים והסבתות הבאים בשערי בית הספר, מברכים ומאחלים. אווירת הבית נהדרת. מודה לכם על קבלת פנים חמה זו.

חשוב לי ליידע ולעדכן  בענייניים השוטפים גם אם מעט המידע..

בימים אלה אני לומדת את בית הספר מבחינה מנהלתית ופדגוגית. הלמידה היא רבה, חשובה ומעניינת.

ייתכן שעדיין אין בידי תשובות לכל השאלות, אשתדל לספקן  מהר ככל האפשר.

לגבי מערכת: אני שוקדת על המערכת, מקווה לסיימה במהרה. בסך הכול רוב המערכת סגורה, אך יש עדיין כמה עניינים לסדר. אנא, היו סבלניים.

לגבי חלוקת הספרים: המכתבים בנוגע לתשלום, יצאו אליכם מעט מאוחר מהצפוי, לכן חשוב לי לתת הזדמנות לכמה שיותר משפחות לסור ולשלם, על מנת שנוכל לחלק ספרים בכתות. חשוב לי למנוע חוסר נעימות לילדים, לכן, כל מי שטרם עשה זאת מוזמן בברכה, להגיע ולשלם.

לגבי תל"ן: התחלנו חלק מהתוכנית, בעיקר לכתות הצעירות. לגבי הבוגרים, בימים אלה ממש נסגרים הדברים האחרונים, אני מאמינה שבשבוע הבא נוכל להתחיל בצורה מסודרת. חשוב לדעת שהילדים יקבלו כל מה שמגיע להם.

שילוב החינוך הבלתי הפורמלי הוא חלק בלתי נפרד מההוויה הבית ספרית, לכן יכנסו לבית הספר, להפסקות פעילות ועוד, המדריכים הפעילים, לקיים פעילויות שונות, בתיאום איתי מראש.

אחרי החגים, תכנית משמעותית וחשובה של רשות העתיקות, תחל בכתות ד' ו ה'. בצמתים מסוימים ישולבו שאר כתות בית הספר. בתכנית זו מעורבות הקהילה חשובה מאוד. על פעילויות כאלה תבוא הודעה.

רוצה להודות לאורן מזרחי  מהמשביר לחקלאי, על תרומתו לבית הספר. אורן תרם לנו צינור טפטפות,  מחברים, כפפות- עבודה לילדים ומזמרות.

נשמח לעוד כלים לעבודה גננית, אשר אינכם עושים בהם שימוש כמו: מעדרים, מקלות מטאטא, כפות חפירה, משפכים קטנים, זרעים שונים, פקעות, בצלים, או ככל העולה על רוחכם שיעשיר את הגינה היפה והמכובדת שלנו, בהובלתו של עמית שוהם.

העדכונים הם רבים, אמשיך לפרט  עוד במכתב הבא.

אספות הורים כיתתיות, תתקיימנה, ביום ג', 27/9/16 , בשעה 18:00 בערב,  בכתות האם.

נוכחותכם חשובה ביותר, אנא הגיעו בשמחה.

לסיום, חשוב לי להודות לצוות בית הספר הנפלא שלי על כל אנשיו, לצוות החינוך הבלתי פורמלי על סבלנות והכלה ובעיקר לאנשי המועצה, אילן אור בראשם, על המקצועיות ושיתוף הפעולה המלא.

 

המשרד שלי פתוח לכולכם, אשמח לכל הערה והארה.

שיהיה שבוע טוב לכולם, יונית שנקר, מנהלת בית הספר.

 

 

 

 


Comments